Yükleniyor...
img-bg
Anında Aktif

Tüm Alan Adları otomatik kurulum sayesinde anınd aktif olmaktadır.

Mutlu Müşteri Desteği

09.00-18.00 saatleri arasında telefon ve ticket üzerinden ulaşabilirsiniz.

Alan Adı Geri Ödemesi

Malesef Alan Adı Hizmetinde geri iade mümkün değildir. Diğer hizmetlerimizde mümkün.

Her Şey Doğru Bir Alan Adı İle Başlar Alan Adları internet üzerindeki kimliğinizdir ve özenle seçilmesi gerekir. Jenerik bir alan adı seçimiyle Google üzerindeki sıranızı üstlere taşıyabilirsiniz. WonHosting ile anında bir alan adına sahip olabilirsiniz. Yapmanız gerekenler çok basit.
Doğru Alan Adını Bulun

Öncelikle jenerik bir alan adı seçimi yapmalısınız.

Ardından Doğru Bir Hosting Planı Seçin

Alan Adları başlı başına bir yayın oluşturmaz bu nedenle bir hosting planı seçmelisiniz.

Harika Artık Siteniz Yayında !

Alan Adı kaydettiniz ve Hosting planına sahipseniz artık siteniz yayında demektir. Hızlı bir web sitesine WonHosting'le sahip olabilirsiniz.

Alan Adı Tablosu

img-bg
Alan Adları Yıllık Yenileme Transfer Whois Gizliliği
.com 75.00 TL 75.00 TL 75.00 TL 20.00 TL Kaydet
.net 90.00 TL 90.00 TL 90.00 TL 20.00 TL Kaydet
.org 99.00 TL 99.00 TL 99.00 TL 20.00 TL Kaydet
SIKÇA SORULAN SORULAR
Domain, web sitenizin internet ortamındaki kimliği, ismi olarak düşünülebilir. Kullanıcılar bu isimle sitenize ulaşacağından domain adı belirlemek oldukça önemlidir. Bir web sitesi yayınlamak için öncelikle domain kaydı yapmanız gerekmektedir. Sadece Domain kaydı yapmanız şu an bu yazıları okuduğunuz gibi bir web sitesine sahip olacağınız anlamına gelmez. Bir websitenin yayına girebilmesi için belirli bir yazılıma ve bu yazılımın barınabileceği bir veri tabanına ihtiyacı vardır. Domain yalnızca veriler arasındaki köprüdür. Veri tabanı ise hosting ile sağlanmaktadır.
Domain alımlarında ücret iadesi yapılmamaktadır. Domain alımları en az 1 yıl en çok 10 yıl periyotlarda tescil edilebilir.
Domain kaydı terimi hiç kullanılmamış ( Tescil Edilmemiş ) ya da kullanımdan düşmüş ( Tescil Edilebilir ) durumda olan alan adları için kullanılır. Domain transferi ise bir x firmasında tescil edilen domain in farklı bir firmaya örneğin BiHosting'e aktarım işlemidir. Domainler transfer olurken otomatik olarak 1 yıl yenilenir ve bu süre alan adınızın varolan süresine eklenir. Transfer için herhangi bir ek ücret ödemeniz gerekmez. Ancak otomatik olarak 1 yıl uzayacağından yıllık ücret ödenmesi gerekir.